Coördinator vrijwillige inzet | zwangerschapsvervanging

Coördinator vrijwillige inzet | zwangerschapsvervanging

Leger des Heils Utrecht woensdag 6 dec. 2023
Parttime
Zorg
Plaatsingsdatum vacature: 28-11-2023

Vacaturedetails

Functie

Begeleider vrijwilligers

Gewenst opleidingsniveau

HBO

Volledige vacature

Netwerken, werven én de kwaliteit van zorg van de organisatie naar een hoger niveau tillen, daar ben jij mee bezig als coördinator vrijwillige inzet! Vanwege een zwangerschapsvervanging is ons team op zoek naar een enthousiaste collega.

Wat ga je doen?

Vrijwilligers zijn van grote toegevoegde waarde  op verschillende zorglocaties binnen onze regio. Samen vergroten zij het netwerk van onze deelnemers en ondersteunen ze onze medewerkers. Op deze manier kunnen medewerkers zich focussen op hun primaire taak van zorg verlenen en begeleiden. Als coördinator vrijwillige inzet is het jouw voornaamste doel om vrijwilligers effectief in te zetten op de zorgafdelingen om zo de kwaliteit van zorg te verhogen.
 
Wat je doet als coördinator vrijwillige inzet:
 • Voor de locaties tussen Amersfoort, het Gooi en Woerden ben jij verantwoordelijk voor de vrijwillige inzet. Jij onderhoud actief contact met de zorglocaties en vrijwilligers zodat ze jou goed weten te vinden.
 • Je hebt visie op de inzet van vrijwilligers en bent in staat om dit te vertalen naar werkbare en succesvolle initiatieven die het vrijwilligerswerk in de regio verder ontwikkelen.
 • Op de verschillende locaties zijn contactpersonen aangesteld die de vrijwilligers op de locaties aansturen en begeleiden. Als coördinator ben jij het aanspreekpunt voor deze contactpersonen en zorg je ervoor dat zij goed weten wat er van hen verwacht wordt.
 • Jij bent verantwoordelijk voor de werving & selectie van nieuwe vrijwilligers. Dit doe je door pakkende vacatureteksten te schrijven en input uit te vragen bij de locaties. Jij weet de juiste personen te matchen aan de zorglocaties. Hier zitten ook administratieve taken aan vast. Jij bent verantwoordelijk voor de onboarding van nieuwe vrijwilligers!
 • Jij bent een echte netwerker. Zo onderhoud je bijvoorbeeld contacten met initiatieven in de buurt, vrijwilligersplatforms, re-integratiebureaus en kerken om samen te werken en actief vacatures voor de vrijwillige inzet te promoten.
 • Jij organiseert bijeenkomsten voor vrijwilligers om hen te trainen, toe te rusten en om onderlinge relaties te versterken. Daarnaast zetten jij en je team zich actief in om acties te organiseren zodat onze kostbare vrijwilligers zich gewaardeerd en gezien voelen!

Dit ben jij

 • Jij bent 6 maanden beschikbaar in de periode van maart t/m augustus 2024;
 • Jij bent een echte verbinder. Je bent communicatief sterk en goed in het onderhouden van interne en externe contacten. Zo weet je het Leger des Heils goed te vertegenwoordigen;
 • Je vindt het leuk om buiten de gebaande paden te denken en nieuwe ideeën te ontwikkelen voor het werven en aantrekken van vrijwilligers;
 • Jij kan goed prioriteren en zelfstandig keuzes maken maar weet ook wanneer je je werkzaamheden moet afstemmen met collega’s;
 • Je hebt hbo werk- en denkniveau en hebt werkervaring in de zorg;
 • Je bent christen (katholiek, protestants of anders) en kunt aangeven wat dat voor jou betekent. Wil je hier meer over lezen, kijk dan op www.legerdesheils.nl/identiteit.

Dit bieden wij

 • Werkzekerheid: we bieden je een arbeidsovereenkomst voor 6 maanden ter vervanging van een zwangerschap. Wanneer blijkt dat je jij helemaal bij onze organisatie en manier van werken past, denken we graag met je mee over een eventueel vervolg binnen de organisatie wanneer er zich een passende functie voordoet.
 • Positieve werksfeer: een goede teamdynamiek, ruimte voor overleg, feedback en samenwerking op een respectvolle manier.
 • Even tot rust: het werk kan soms pittig zijn. Daarom begrijpen we dat je echt behoefte hebt aan rust en krijg je 170 verlofuren bij een fulltime contract (36 uur).
 • Van A naar B: welk vervoersmiddel je ook kiest, bij ons krijg je altijd een reiskostenvergoeding (kilometervergoeding, NS Business Card, fietsplan). 
 • Extra’s: zoals een individueel keuzebudget (eindejaarsuitkering van 8,3% en vakantietoeslag van 8%), pensioenopname en sportbudget. Verdere arbeidsvoorwaarden kan je vinden in de CAO Sociaal Werk.

Over het Leger des Heils

Jouw werkplek bevindt zich onder andere in Utrecht op ons bedrijfsbureau (Pallas Athenedreef 27). Team Vrijwillige inzet bestaat naast jou uit twee andere collega’s: Geke van Dongen en Anna Klaassen. Alle drie hebben jullie je eigen werkgebied binnen de regio. Als coördinator vrijwillige inzet ben je onderdeel van het HR team van de regio Midden- Nederland. Ons team bestaat uit meerdere disciplines: Advies, Planning, Support, Leren en Ontwikkelen, Recruitment en Coaching, aangestuurd door een manager HR en een adjunct manager HR. In totaal bestaat ons team uit ongeveer 40 fantastische collega’s.

Wij zijn het Leger des Heils Midden-Nederland 
Team HR maakt onderdeel uit van de regionale Welzijn & Gezondheidsstichting Leger des Heils Midden-Nederland. Een organisatie waar meer dan 1.700 collega’s en ruim 500 vrijwilligers dagelijks doen wat zij geloven: zich inzetten voor de meest kwetsbare mensen in onze samenleving. Dat doen we op 60 verschillende zorg- en behandellocaties in de provincies Utrecht, Flevoland en de Gooi- en Vechtstreek. En dat blijven we altijd doen, want iedereen verdient een tweede kans, een derde kans. En alle kansen daarna.

Interesse en contact

Goed om te weten:
 • Na je sollicitatie ontvang je een automatische bevestiging per e-mail. Wij bekijken je sollicitatie en binnen twee weken hoor je van ons meer.
 • Als onderdeel van deze sollicitatieprocedure moet je een Verklaring Omtrent het Gedrag (VOG) kunnen aanvragen op onze kosten.
 • De eerste sollicitatiegesprekken vinden plaats op dinsdag 5 en maandag 12 december 2023.
 • Interne sollicitanten hebben bij gelijke geschiktheid voorrang in onze selectieprocedure.
Leger des Heils

Contact informatie is te vinden onderaan de vacatures.