Communicatiemedewerker (24 / 36 uur)

Communicatiemedewerker (24 / 36 uur)

Stichting HVC Hoogblokland / vanuit huis maandag 23 jan. 2023
Fulltime
Parttime
Thuiswerken
Non-profit
Sluitingsdatum vacature: 3-02-2023

Vacaturedetails

Salaris

€ 2.400,00 - € 3.000,00 per maand

Volledige vacature

Gaat het bedenken van creatieve content jou gemakkelijk af en weet jij mensen écht te raken met je teksten? Ben jij goed met social media en heb jij een hart voor de vervolgde Kerk? Lees dan verder, want wij zoeken op korte termijn een enthousiaste en gedreven communicatiemedewerker voor 24 tot 36 uur per week.

Even voorstellen 'Wij', dat zijn de meer dan 140 vrijwilligers en een team van 8 collega's van Stichting HVC (Hulp Vervolgde Christenen). Samen zijn wij een bondgenoot voor vervolgde christenen. Gedreven door de liefde van Christus willen we dichtbij hen zijn en met onze hulp een verschil maken in hun situatie. We werken in 15 landen, voornamelijk in Azië en het Midden-Oosten.

Wat je gaat doen?
Als onze communicatiemedewerker ben jij verantwoordelijk voor alle online en offline communicatie rond onze sponsorprogramma’s. Je belangrijkste doelgroepen zijn onze structurele donateurs en onze vrijwilligers. Jij neemt hen op een aansprekende en creatieve manier mee in het verhaal van onze broeders en zusters in Azië en het Midden-Oosten. Jouw teksten zijn informatief en pakkend. In je werken en schrijven ben je gericht op binden, boeien en groei. Je werkt veel samen met Maarten en Jisca, die verantwoordelijk zijn voor de communicatie en events van HVC.

Dit betekent dat je...

 • Samen met Maarten de contentplanning maakt en bepaalt via welke kanalen ‘jouw’ doelgroepen het beste worden bereikt.
 • Deze contentplanning zelfstandig volgt en gestructureerd online en offline communiceert met onze sponsors en vrijwilligers.
 • Meerdere succesvolle e-mailings per jaar verzorgt.
 • Verantwoordelijk bent voor interactie en betrokkenheid via onze social media kanalen. > ‘jouw deel’ van onze website beheert.
 • Werkt aan de zichtbaarheid en omzetgroei van onze webshop. > grafische uitingen voor online en offline ontwikkelt.
 • Één keer per jaar op reis gaat naar een projectland.We zoeken jou als jij…

 • Geraakt bent door christenvervolging en net als wij leeft en werkt vanuit je christelijke geloof.
 • Creatief bent en een vlotte, overtuigende schrijfstijl hebt.
 • Goed de weg kent op social media. initiatief neemt, goed kunt plannen en organiseren; je werktijden bepaal je zelf.
 • Skills hebt in Adobe Photoshop en bij voorkeur ook in Indesign en Premiere.
 • Op hbo-niveau werkt en denkt en bij voorkeur relevante werkervaring hebt.
 • Een relevante opleiding hebt gevolgd.

What’s in it for you?
Ben jij net als wij gedreven om vanuit de liefde van God je tijd en talenten in te zetten voor de vervolgde Kerk? Heel mooi! Kom je bij ons werken als communicatiemedewerker, dan mag je rekenen op:

 • Een toffe communicatiefunctie met aansprekende projecten.
 • Aandacht en budget voor jouw ontwikkeling.
 • Betrokken, professionele en gezellige collega’s en een positieve, informele sfeer. In ons team hebben we oog voor elkaar, bidden we samen en werken we concreet en inventief aan onze missie.
 • Goed gereedschap, zoals een laptop met de nieuwste software.
 • Een goed thuiswerkbeleid en een jaarcontract met de intentie deze om te zetten naar onbepaalde tijd.
 • Een salaris van €2.400,- tot €3.000,- (o.b.v. fulltime, 40 uur) en goede secundaire voorwaarden, zoals 23 vakantiedagen, 8% vakantietoeslag, een goede pensioenvoorziening, reiskosten- en thuiswerkvergoeding.
 • Een bijzondere job waarin je samen met ons een verschil maakt voor onze vervolgde broeders en zusters.

Oké, je bent geïnteresseerd! Zullen we eens afspreken? Laten we in een gesprek ontdekken of we bij elkaar passen. Stuur uiterlijk 4 februari 2023 je sollicitatie naar David Karelse. Eerst meer weten over ons werk en deze functie? Mail  of bel David via de contactgegevens hieronder. Tot snel!

 

Stichting HVC

Stuur uiterlijk 4 februari 2023 je sollicitatie naar David Karelse. Eerst meer weten over ons werk en deze functie? Mail of bel hem dan via de gegevens hieronder.

E-mailadres: d.karelse@karelserecruitment.nl
Telefoonnummer: 06 825 688 38