Leerkracht bovenbouw

Leerkracht bovenbouw

Basisschool De Bron Leiderdorp woensdag 7 jun. 2023
Parttime
Non-profit
Plaatsingsdatum vacature: 25-05-2023

Volledige vacature

Op basisschool De Bron in Leiderdorp is met ingang van het schooljaar 2023/2024 plaats voor een LEERKRACHT  (groep 7/8) voor 3 of 4 dagen per week.

Wie zijn wij?
Onze school is een kleine, gezellige school in Leiderdorp, waar leerlingen, ouders en leerkrachten elkaar goed kennen en de onderlinge betrokkenheid groot is.

Onze school heeft een reformatorische identiteit en is daarmee de enige school in de directe omgeving waar de Bijbel iedere dag opengaat. Ongeveer zestig kinderen met verschillende achtergronden horen hier over de Heere Jezus en leren wat het betekent om als christen te leven. We hebben ervoor gekozen om in de kern het reformatorisch belijden vast te houden, maar in randzaken elkaar vrij te laten. 

Ons team bestaat uit enthousiaste collega’s die gaan voor hun werk en de school. We zijn gemotiveerd om in samenwerking met alle betrokkenen te werken aan een veilig pedagogisch klimaat en aan talentontwikkeling. Daarnaast willen we kwaliteit leveren, gedegen instructie geven en opbrengstgericht werken. Dit doen we onder andere door instructie te geven volgens het IGDI-model en door kindgesprekken te voeren met alle leerlingen. Uiteraard maken we gebruik van eigentijdse methoden als Lijn3, Nieuwsbegrip en Pluspunt. Op onze school maken we het onderwijs passend voor onder andere NT2- en meerbegaafde leerlingen.

Wie zoeken wij? 

  • Een persoon is die vanuit innerlijke overtuiging Bijbels onderwijs wil geven, geworteld is in het gereformeerd belijden, oog heeft voor de breedte van de kerk en hart heeft voor de wereld daar omheen
  • Een juf of meester met hart voor kinderen én met positieve pedagogische vaardigheden
  • Een didactisch sterke leerkracht die doelgericht, interactief en gedifferentieerd wil lesgeven
  • Een groepsleerkracht is die zorg op maat wil bieden
  • Een enthousiaste, punctuele collega met frisse ideeën

Wil je solliciteren? 

  • We zoeken een groepsleerkracht voor 3 of 4 dagen per week
  • Een sollicitant die interesse heeft in de leerkracht- en teamleidersfunctie (zie ook; vacature teamleider) heeft onze voorkeur.
  • Onze directeur-bestuurder Arjan Harskamp (06-36044323) geeft graag meer informatie
  • Sollicitaties (voorzien van CV en referenties) kunnen tot en met woensdag 7 juni gericht worden aan de directeur-bestuurder van de school via directie@debronleiderdorp.nl
  • Wil je liever eerst kennismaken? Je bent van harte welkom voor een rondleiding en kennismaking met collega’s!
Basisschool De Bron

E-mailadres: directie@debronleiderdorp.nl
Telefoonnummer: 071 5891910

Adres:
Vronkenlaan 46
2352 EP Leiderdorp