Support Officer Major Donors en Zakelijke Relaties

Support Officer Major Donors en Zakelijke Relaties

ZOA Apeldoorn vrijdag 9 jun. 2023
Parttime
Onbepaalde tijd
Non-profit
Plaatsingsdatum vacature: 22-05-2023

Vacaturedetails

Salaris

€ 2.600,00 - € 3.700,00 per maand

Volledige vacature

We zijn er voor onze naasten in nood die lijden in deze gebroken wereld. We zijn er voor mensen die alles kwijt zijn geraakt door een oorlog of een ramp. We schieten hen te hulp in noodsituaties en blijven daarna ook trouw, door hen te helpen bij het opbouwen van een nieuw bestaan. Net zolang totdat ze zichzelf weer kunnen redden. Het werk van ZOA wordt gecoördineerd vanuit Apeldoorn. Van daaruit werken wij in 13 landen in Afrika, het Midden-Oosten en Azië. Bij ZOA werken wereldwijd ongeveer 900 medewerkers.

Ben jij op zoek naar betekenisvol werk en ben jij goed in het ondersteunen van je collega’s? En wil jij een bijdrage leveren aan het bieden van hulp aan kwetsbare vluchtelingen? Lees dan verder, want wij zoeken voor 24 uur per week een Support Officer Major Donors en Zakelijke Relaties. 

Door rampen en conflicten neemt het aantal kwetsbare vluchtelingen elk jaar toe. Daarom willen wij onze hulpverlening opschalen. Ons team van fondsenwerving en communicatie werkt elke dag aan groei in omvang en betrokkenheid van onze achterban in Nederland, die we zo hard nodig hebben om hulp te kunnen bieden. Kom jij ons team versterken?

Jouw uitdaging
Als Support Officer werk je samen met 4 relatiebeheerders. Je ondersteunt hen met diverse administratieve werkzaamheden. Samen met je collega’s van marketing werk je aan o.a. nieuwsbrieven, email campagnes en content voor social media. Die zorgen voor zichtbaarheid bij bestaande en nieuwe relaties.   

In deze functie

 • Bied je algemene ondersteuning aan de relatiebeheerders en vrijwilligers in het team
 • Schrijf je kwalitatieve en inspirerende projectvoorstellen en rapportages
 • Houd je het relatiebeheersysteem actueel en maak je benodigde analyses
 • Denk je mee over en doe je proactief voorstellen voor aansprekende communicatie en doeltreffende campagnes
 • Ontwikkel en organiseer je fondsenwervende activiteiten die gericht zijn op verbinding met bestaande en toekomstige relaties. Je kunt dan denken aan events voor business ambassadors, inspiratiesessies en webinars
 • Onderhoud je waar nodig contacten met zakelijke relaties en major donors
 • Verzorg je betaalverzoeken, overeenkomsten en maak je soms PowerPoints

Jouw profiel
Wil jij in actie komen, zodat we samen nog meer kwetsbare vluchtelingen kunnen helpen? We komen graag met jou in contact als je:

 • Enthousiast over onze missie, visie en christelijke waarden bent;
 • Gemakkelijk initiatief neemt, je werk ziet liggen en nauwkeurig en gestructureerd bent
 • Creatief bent en goede relationele en communicatieve vaardigheden hebt;
 • Ervaring hebt met social media, zoals LinkedIn en Facebook
 • Goede beheersing van de Nederlandse en Engelse taal hebt
 • Op hbo-niveau denkt en werkt, een relevante opleiding hebt afgerond en affiniteit met de non-profit sector hebt

Ons aanbod
Als je bij ons komt werken dan kun je rekenen op:

 • Een uitdagende baan waarin je jouw kennis en kunde volop kunt inzetten en waarbij je echt een verschil kunt maken in het leven van kwetsbare vluchtelingen;
 • Een team met enthousiaste, betrokken en vakkundige collega’s;
 • Een dynamische en internationale werkomgeving en een informele, open sfeer;
 • Flexibele werktijden en een ruim thuiswerkbeleid
 • Een jaarcontract dat we graag omzetten naar een contract voor onbepaalde tijd;
 • Een prima salaris van €2.618,- tot €3.754,- bruto per maand (o.b.v. fulltime, 40 uur) en goede secundaire arbeidsvoorwaarden, zoals een 13de maand, 29 vakantiedagen, een goede pensioenregeling, een fietsplan, een sportregeling en een laptop

Interesse en wil je solliciteren?
Solliciteer dan uiterlijk 9 juni via het sollicitatieformulier op onze website. Voor vragen over deze vacature kun je contact opnemen met Yolenta Pater via 055-3663339 of y.pater@zoa.ngo. Voor vragen over de sollicitatieprocedure kun je contact opnemen met David Karelse via +31-682568838 of d.karelse@karelserecruitment.nl.

Het opvragen van referenties zal onderdeel zijn van het werving -en selectieproces, inclusief COTER check. We zullen je later in het proces vragen minimaal 3 referenties op te geven met betrekking tot je voorgaande functie(s) zoals vermeld in je sollicitatie. Referenties van vorige functies, dienen niet ouder te zijn dan vijf jaar. Omdat ZOA ondertekenaar is van het Inter-Agence Misconduct Disclosure Scheme, is een ‘Statement of Conduct’ (gerelateerd aan misdragingen zoals sexueel misbruik) onderdeel van de referentie aanvraag.

 

ZOA

E-mailadres: d.karelse@karelserecruitment.nl
Telefoonnummer: 055 366 3339

Adres:
Sleutelbloemstraat 45
7322 AJ Apeldoorn